n1-v1-metrostyle-r2-x3
n1-v1-metrostyle-r2-x4
n1-v1-metrostyle-r2-x1
HİZMETLER
  • Veri Kurtarma Hizmetleri Logitürk Teknoloji tarafından her türlü kayıt ortamında veri kaybı yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Disklerin içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan Sınıf 100 (Class 100) temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi taktirde ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozlar disk üzerinde barınarak birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşmakta ve veriler önemli ölçüde zarar görmektedir.
  • Ofisinizin yeni kurulan IP yapısının haritalandırılıp kablolaması ve altyapı hizmetlerinin kurulmasının dışında, mevcut ağ sisteminde yapılacak reorganizasyonları veya yeni standartlara uygun teknolojilerin seçim hizmetlerini sağlamaktayız.Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmetleri satış sonrası destek ile tamamlamaktayız.
  • Hızla gelişmekte bizimde içinde bulunduğumuz ve ana iş kolumuz olan IT sektörünün avantajlarını nasıl kullanacağınız konusunda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.Network ve sistem güvenliği, firmanızın iş süreçlerini dijital ortamdan takip edebileceğiniz yazılımların yönetimi konularında bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.
PROJELER
TÜMÜ
  • 30Aralk
    Bulut teknolojisi, dijital bir ağ aracılığıyla çoklu sunucu bağlantısı gerçekleştirmektir. Bulut teknolojisinin olmadığı zamanlarda,web sunucusu tek bir bilgisayar gibiydi. Dakikada 1000 sayfa sunabilen bir sunucumuz olduğunu kabul edelim.Örneğin, sitemiz çok popüler oldu ve dakikada 2000 sayfa görüntülenmeye başlandı.Sitemizin popülerliği arttıkça sunucunun takipçilere verdiği cevap süresi düşecektir ve bundan dolayı takipçiler bu durumdan rahatsız olacak ve site ilgi kaybedecektir. Yoğunluğun artması bekleme süresini arttırdığı gibi,yanıt süresini uzatacaktır.
  • 29Aralk
    Otto tayf firmasının 2017 yılında geçiş planladığı logo tiger ERP yazılımı için server network alt yapı sistemleri firmamız tarafından yeniden düzenleniyor.
Gerçek, Güçlü Teknoloji
Logitürk Teknoloji, kurulduğu 2006 yılından itibaren bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. Bilişim alanında KOBİ ve bireysel müşterilerine Network ve Bilgi-İşlem desteği vermekte olan firmamız, müşterileriyle birlikte hareket etme kabiliyeti kazanmıştır. Firmamız, uzman olduğu konularda sağlamış olduğu hizmet ve geniş ürün yelpazesi sayesinde 2008 yılından itibaren büyüme ve gelişme aşamalarını müşterileriyle birlikte tecrübesine tecrübe katarak devam ettirmektedir. Ticaretin ve gelişmenin sonsuz büyüklüğü karşısında katettiğimiz...
HABERLER
TÜMÜ
E-Bülten
E-bülten listemize mail adresinizi bırakarak bizden haberdar olabilirsiniz!
Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.